Humor

Shko poshtė

Humor

Mesazh nga Admin prej Mon May 21, 2007 11:36 pm

Ketu mund te postoni barcoleta , etj gjithqka mbi Humorin mund te bisedoni ketu
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor

Mesazh nga Reks prej Wed Jun 27, 2007 1:07 am

Tė ē'instalosh Bashkėshortin


I dashur kėshilltar teknologjik,

Vitin e kaluar unė u pėrmirėsova nga I Dashur 5.0 nė Bashkėshort 1.0 dhe ndjeshėm vura re njė ngadalėsim tė performancės sė sistemit operativ—sidomos njė aplikacionet e luleve dhe bizhuterive, qė operonte pa probleme nė versionin I Dashur 5.0.
Gjithashtu, Bashkėshort 1.0 ē’instaloi edhe shumė programe tė tjera tė vlefshme si Romanca 9.5 dhe Vėmendje Personale 6.5 dhe mė pas instaloi programe aspak tė dėshirueshme si Futboll 5.0, Basketboll 3.0 dhe Kalēeto 4.1.
Bashkėbisedimi 8.0 nuk funksionon mė dhe Pastrimi i Shtėpisė 2.8 po shkatėrrojnė sistemin. Jam pėrpjekur tė fus programin Bezdi 5.3 pėr tė rregulluar problemet, por pa asnjė rezultat.
Ēfarė mund tė bėj?

Firmosur,
I Dėshpėruari

--------------------------------------------------------
I dashur i Dėshpėruar:

Fillimisht mbaj nė mendje se, I Dashur 5.0 ėshtė njė Paketė Zbavitjeje, ndėrsa Bashkėshort 1.0 ėshtė njė Sistem Operativ.
Ju lutem shtypni komandėn: "http: Unė Mendoja Se Mė Doje.HTML" dhe mundohuni tė shkarkoni Lot 6.2 dhe mos harro tė instalosh Faji 3.0, versionin e fundit. Nėse aplikimi operon ashtu siē ėshtė ndėrtuar tė punojė, Bashkėshort 1.0 automatikisht kryen aplikimin Bizhuteri 2.0 dhe Lule 3.5.
Por, mos harro, pėrdorimi mė hile i kėtij programi mund t’i shkaktojė Bashkėshorti 1.0 tė mos arrijė qėllimin dhe tė ngecet nė Heshtje e Plogėsht 2.5, Happy Hour 7.0 ose Birrė 6.1.
Birrė 6.1 ėshtė njė program shumė i keq, qė do tė shkarkojė Gėrhitje e Lartė Beta.
Ēfarė do qė tė bėsh, MOS instalo Vjerra 1.0 (shkakton gjithashtu njė virus nė pjesėn e prapme qė rrjedhimisht do tė vėrė nėn kontroll tė gjitha sistemet e tyre operative). Gjithashtu, mos u pėrpiq tė ri-instalosh programin I Dashur 5.0. Kėto janė aplikime tė pa-durueshme qė do tė fshijnė Bashkėshorti 1.0.
Si pėrfundim, Bashkėshorti 1.0 ėshtė njė program tepėr i mirė, por ka njė kujtesė tė kufizuar dhe nuk mund tė mėsojė aplikimet e reja me shpejtėsi. Ju mund tė blini softuerė shtesė pėr tė pėrmirėsuar kujtesėn dhe performancėn. Ne rekomandojnė Ushqim 3.0 dhe Tė Brendshme 7.7.
lol!
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

humor

Mesazh nga ina prej Fri Mar 07, 2008 1:47 am

vertet shume e bukur kjo barsaleta.

ina

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 32
Localisation : studente
Emploi : studente
Registration date : 07/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.google.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Humor

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi