PC Programe

Shko poshtė

PC Programe

Mesazh nga Admin prej Mon May 21, 2007 11:38 pm

Ketu mundeni me postu programe te ndryshme dhe te dobishme per PC , gjithashtu para se te postoni ju lutem kontrollojeni linkun ne menyre qe ata qe i marrin ta kene me leht dhe shpejt

( Ju lutemi mos e keq perdorni kete mundesi )
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi