Te Ndihmojm njeri - tjetrin

Shko poshtė

Te Ndihmojm njeri - tjetrin

Mesazh nga Admin prej Tue May 22, 2007 12:32 am

Nese keni pyetje apo probleme qė nuk mund ti zgjidhni vete,ju lutem mos kini turp pyeni njeri -tjetrin?
(Ai qe pyet meson me shume)
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Ndihmojm njeri - tjetrin

Mesazh nga Dana prej Tue Jun 05, 2007 7:46 pm

Tani per tani s'kam ndonje problem kur te kem do drejtohem te ju sepse une s'kom turp hic Very Happy
avatar
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Ndihmojm njeri - tjetrin

Mesazh nga Reks prej Wed Jun 06, 2007 2:30 am

po po vetem hap gojen mos te kesh hic turp, thuaj problemin dhe ne e zgjidhim me nje her (ishalla mos te kesh probleme se...), edhe po pate shif te kesh nga ato si zgjidhen...
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Te Ndihmojm njeri - tjetrin

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi