Mmmmm, vajzat shqiptare

Shko poshtė

Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga Admin prej Wed Jun 06, 2007 4:04 am

Vajzat shqiptare jane si shpirt.
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga Dana prej Wed Jun 06, 2007 5:42 pm

Wow cfar komplimenti:p
Vajzat Shqipetare jane me te bukurat

P.s nuk e kam fjalen per veten Very Happy
avatar
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga Reks prej Thu Jun 07, 2007 1:46 am

po po jan shume te mira vetem kur flejn gjum dhe kur ska te tjera Wink ahaha. Jan me te vertet te mira ska me te mira dhe mos te kishin qene te mira sdo ishin ne ktu ne kete forum per moment pavarsisht ska shume po do behen me kalimin e kohes.

FEMRA SHQIPE JAN SEKSI FARE!!!
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga eDi_@ prej Thu Jun 21, 2007 2:32 am

sa per vajsat shqiprare tongue
sbesoj se gjehen fjale te keqija per to pirat

por spo i shih hic ketej No
avatar
eDi_@

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : West London
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga ^AngeL^ prej Mon Dec 03, 2007 4:54 am

shqiptare mo, mrekullia vet si vajza dhe djeme. na terheq gjaku tek njeri tjetri dhe mendoj se gjithmone do te jemi te mrekullueshem per njeri tjetrin. te pakten keshtu uroje te jete gjithmone.

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 34
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga Reks prej Mon Dec 03, 2007 10:04 pm

mire e ke ti dhe them edhe une qe ishalla te shkoj ashtu dhe mos te permbyset bota lol te ktheehet e kunderta po sma mer mendja femrat shqiptare i kena mrekulli hallalllllllllllllll!!!!!!!!Wink
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga ^AngeL^ prej Tue Dec 04, 2007 4:08 am

Reks shkruajti:mire e ke ti dhe them edhe une qe ishalla te shkoj ashtu dhe mos te permbyset bota lol te ktheehet e kunderta po sma mer mendja femrat shqiptare i kena mrekulli hallalllllllllllllll!!!!!!!!Wink


ta mbeshtesmendimin Razz :O

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 34
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga Reks prej Sun Dec 16, 2007 1:36 pm

ahahaha deri sa e lexova "Mendimin" desh mu pushu zemra lol. NO COMMENTS jan te #1!!!!!!!!!!
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga surpriz prej Mon Jun 16, 2008 12:39 am

vajzat shqiptare jane si gjithe vajzat neper bote:as me shume e as me pak

surpriz

Numri i postimeve : 2
Registration date : 16/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga angel_girl prej Wed Dec 02, 2009 1:44 am

si vajzat shqipetare ska ne asnje ven Very Happy

per cfar i do: per muhabetin e embel, per bukurin, etj etj etj
avatar
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mmmmm, vajzat shqiptare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi