Kengtarja Juaj e Preferuar?

Shko poshtė

Kengtarja Juaj e Preferuar?

Mesazh nga Reks prej Fri Jun 08, 2007 1:56 am

Ne ket tem mund te shpreni mendimet tuaja se cila eshte kengtarja juaj e preferuar, me qe e hapa une ket tem po e them uen i pari:

Poni and Anjeza.
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengtarja Juaj e Preferuar?

Mesazh nga Dana prej Sat Jun 09, 2007 12:23 am

Une s'kam ndonje kengetar ose kengetare te preferuar.Thjesht me pelqen muzika ne pergjithesi pavaresisht se kush e kendon.
avatar
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengtarja Juaj e Preferuar?

Mesazh nga ^AngeL^ prej Mon Dec 03, 2007 4:39 am

mua me pelqejne te gjitha kenget qe i kan vene kur ishte koncerti me daten 30, muzika ka qene e pa pame dhe sa do e /i lodhur te jesh nuk u uleshin ropt se skish lezet nje muzik e bukur dhe te jesh ulur,por gjithmone duke kercyer.

per kengetare qe kendojne mire si muzik popullore

Poni, Ermal fejzullahu, sinan hoxha, Muarren Ahmeti,e shume te tjere.

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 34
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengtarja Juaj e Preferuar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi