Perse e Perdorni Internetin me Shume?

Shko poshtė

Perse e Perdorni Internetin me Shume?

Mesazh nga Reks prej Wed Jun 27, 2007 12:53 am

une per vete e perdori per Kerkim informacioni dhe per Komunikim. Juve.....
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perse e Perdorni Internetin me Shume?

Mesazh nga eDi_@ prej Mon Jul 02, 2007 1:38 am

pershendetje..

me internetin personalisht jam shume i lidhur si te gjith te rijnte

besoj se nuk mundesh me e percaktur se per cfar e perdor,

sepse ka aq shume menyra sa qe me u fut dhe me i tregu ketu

'' e mbushum forumin plot ''Arrow

pershendetjet e mija
avatar
eDi_@

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : West London
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perse e Perdorni Internetin me Shume?

Mesazh nga angel_girl prej Wed Dec 02, 2009 1:45 am

per e-mail,
per me pa ku ka party si behen dhe ku behen
per me kalu kohen etj etj
avatar
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Perse e Perdorni Internetin me Shume?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi