PERSHENDETJE !!!

Shko poshtė

PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga klandestini prej Sun Oct 07, 2007 11:52 am

PERSHENDETJE TE GJITHVE !!!

klandestini

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 35
Registration date : 07/10/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga ^AngeL^ prej Wed Nov 14, 2007 11:52 pm

pershendetje

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 34
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga Reks prej Thu Nov 15, 2007 11:14 pm

prsh dhe mire seerdhet ne mbremjeshqiptare.com ja kalofshit sa me bukur!!
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga STUPCAT LONDER prej Mon Mar 17, 2008 5:20 pm

pershendetje per te gjidh antart dhe stafin
me vjen mir qe po bahen kto mramje per rinin shiptare ne londer edhe me vjen mir per webin qe osht hapun vetem ju deshiroj pun te mbar dhe sukses
avatar
STUPCAT LONDER

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 37
Registration date : 17/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga angel_girl prej Wed Dec 02, 2009 1:39 am

prsh edhe nga une Very Happy
avatar
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi