Euro Vizioni 2008

Shko poshtė

Euro Vizioni 2008

Mesazh nga Admin prej Fri Dec 14, 2007 8:37 am

Kush mendoni juve qe duhet dhe kush e meriton qe te pefaqesoje Shqiperine ne Eurovizion 2008?
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi