Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Shko poshtė

Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga Admin prej Fri Dec 14, 2007 9:07 am

Shpat Kasapi Live dhe per here te pare ne londer me rastin e festes se Flamurit.Ti ishe ate mbremje?Cilat jane pershtypjet e tua per kete mbremje?
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga ^AngeL^ prej Sun Dec 23, 2007 12:30 am

party ka qene cool gjithashtu edhe ambjenti,muzika dhe te gjitha,
urime

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 34
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga Reks prej Thu Dec 27, 2007 2:09 am

NO COMMENTS!! e papar si gjithmon niceeeeeee oneeeeeee!!
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi