Mire se ju gjeta

Shko poshtė

Mire se ju gjeta

Mesazh nga angel_girl prej Wed Dec 02, 2009 1:29 am

kam 2 dite rresht qe nuk me rregjistronte ky forum thash mbase kisha ndonje gje qe nuk shkonte une por kur e mora vesh ishte sepse ku thoshte web site nuk shkruja gjo ene kur shkruja none me tha u rregjistrove Very Happy
nejsee

une jam Angel girl
rri ne londer
isha tek party i 29nentor dhe me pelqeu shume

uroj qe sic ja kalova tek party do ja kaloj edhe ketu (shume mire dmth)

klm
avatar
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mire se ju gjeta

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri Jul 30, 2010 5:56 pm

mire se erdhe znj.Angel,ketu do te na ngroh pjesemarreja juaj
avatar
shaban cakolli

Numri i postimeve : 90
Registration date : 16/10/2009

Shiko profilin e anėtarit http://faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi