Dashuri dhe pasion

Shko poshtė

Dashuri dhe pasion

Mesazh nga Admin prej Sat May 19, 2007 3:41 pm

Shpirti i njeriut ka nevoje shume per ate idene intime. Romance, dashuri, seks dhe pasion. Ketu kemi lidhje vetem me ate ndjenjen e paster e te virgjer qe quhet dashuri.
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi