Ora ėshtė Mon Jul 04, 2022 11:39 am


 • Ermal Fejzullahu Koncert Ne Londer Per Here te pare 21dhjetor 2007

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Mbmremje Shqiptare. Bej pjese edhe ti.

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Poezi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Prezantoni veten nė forum

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Ju Lutemi rregjistrohuni

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Ju Lutemi rregjistrohuni


  Per te pare te gjitha temat ne forom, dhe per te patur mundesi qe te shprehni mendimin tuaj ne te gjitha temat, Ju duhet qe te rregjistroheni. Mbas rregjistrimit ju lutemi kontrolloni e-mailin tuaj ne (junk mail) per te aktivizuar rregjistrimin qe sapo bete.
   
  Nga stafi:
  www.MbremjeShqiptare.com

  1 Temat
  1 Mesazhet
  Rregjistrimi
  Fri Dec 14, 2007 8:52 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Shpat Kasapi Live dhe per here te pare ne Londer.

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Sabri Fejzullafu Kendon LIVE ne Londer me 14 Shtator 2007

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Cilin Kengetar ??!!

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Cilin Kengetar ??!!


  Cilin kengetar pelqen ti dhe mendon ti qe duhet qe te sjellim heren tjeter ne mbremjet tona te ardhshme.Ju lutemi jepni mendimin tuaj per te na ndihmuar qe te zgjedhim kengetarin me te mire qe juve si publik kerkoni qe te jete i pranishem.
  1 Temat
  5 Mesazhet
  Cilin Kenketare...
  Wed Dec 02, 2009 1:36 am
  angel_girl Shiko mesazhin e fundit
 • Diskutime per rreth mbremjeve tona

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Diskutime per rreth mbremjeve tona


  Ju lutem le te bejme nje diskutim te thelle per rreth gjitha mbremjet qe www.mbremjeshqiptare.com ka organizuar.Mund qe te shprehni mendimin tuaj per te gjitha gjerat, qe kane te bejne me organizimin, per kengertaret qe kane performuar ne mbremjet tona, duke permendur ketu edhe kengetaret e rinj nga Londra, security, clubi qe bere mbremjet, e ku ta di une. Me nje fjale per gjithshka qe juve mund te mendoni qe ja vlen qe te biseojme qe ka te beje me mbremjt tona.
  1 Temat
  3 Mesazhet
  Na vleresoni
  Wed Dec 02, 2009 1:38 am
  angel_girl Shiko mesazhin e fundit
 • Pershendetje per anetaret e rinj

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Shqiptare (Ose te huaj)

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Filma Shqiptare (Ose te huaj)


  Cilat jane filmat shqiptare te te gjitha koherave qe juve preferoni me shume dhe qe kane ngelur ne kujtesen tuaj?Po nga filmat e kinematografise boterrore cile eshte ai qe ju pelqeni me shume?Ndoshta nje teme pa interes, por ajo qe me detyroi qe t ehapja kete teme eshte qe te shoh se sa shume i kujtoni filmat shqiptare.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Filmat Shqiptare...
  Fri Dec 14, 2007 9:02 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Ndihme

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Ndihme


  Ndihme. Ndihme per ta bere kete forum me interesant dhe me te pasur me shume tema shoqerore, tema argetuese, tema socjale, tema dashurie, tema kulturore, dhe me shume e shume lloj lloj temash te tjera edhe me te rendesishme.
  1 Temat
  1 Mesazhet
  Ndihme
  Fri Dec 14, 2007 9:05 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
 • Trraditat Shqiptare

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Trraditat Shqiptare


  Cilat jane ato trradita shqiptare qe ja vlejne per tu permendur dhe qe na bejne KRENAR QE JEMI SHQIPTARE.Kurse ne kete te fundit pa permendur krahina apo ndonje vend specifik, cilat jane ato trradita qe me te vertete na i ulin vlerat tona se kush jemi ne te vertete dhe si mund qe te ti minimalizojme ato per te na e rritur imazhin e vertete te Shqiptarit.
  1 Temat
  2 Mesazhet
  Trraditat Shqipt...
  Tue Feb 19, 2008 10:24 pm
  ^AngeL^ Shiko mesazhin e fundit
 • Si e gjete kete website?

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzika Jone

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Muzika Jone


  Cfare mendoni per muziken e re shqiptare? (Hip-Hop) kryesisht.
  Te gjithe te rinjt vetem hip-hop duan te bejne.
   
  Po muzika jone e vertete shqiptare valle a do te trashegohet??!!!!

  2 Temat
  9 Mesazhet
  Muzika jone
  Wed Dec 02, 2009 2:05 am
  angel_girl Shiko mesazhin e fundit
 • Vajzat Shqiptare

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • Letersi

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 10 Semundjet me vdekjeprurese ne bote

  Temat
  Mesazhet
  Mesazhi i fundit
 • 10 Semundjet me vdekjeprurese ne bote


  Semundje te ndryshme e kane shoqeruar njerezimin qe nga fillimet e tij e deri ne ditet tona. Shume prej tyre jane vene nen kontroll, disa jane reduktuar plotesisht, por mbeten akoma ato semundje, te cilat jane akoma te tmerrshme ne forcen e plote te tyre. 
  1 Temat
  2 Mesazhet
  10 Semundjet me ...
  Wed Jun 06, 2007 4:32 am
  Admin Shiko mesazhin e fundit
Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 16 mė Tue Aug 31, 2010 2:57 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda : [ Moderators ]

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 232 artikuj

Forumi ka 60 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri lina


 • Mesazhe tė rejaMesazhe tė reja
 • Asnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri
 • Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur