Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika jone

Shko poshtė

Muzika jone Empty Muzika jone

Mesazh nga Admin Wed Jun 06, 2007 3:01 am

Muzika jone eshte bolle e pasur dhe gjenerata e re po sjell shume rryma muzikore, Por disi po e lene ate muziken tradicionale menjane.
Te pakten keshtu mendoj une
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga Dana Wed Jun 06, 2007 5:45 pm

Une mendoj se me muziken tone s'ka.Eshte me e mira:D
Gjithsesi ajo po shkonce drejt digjenerimit nga disa kengetare duke kopjuar kenge nga e vendet e tjera te ballkanit por tani kam vene re se shume kengetare po i rikthehen tradites dhe muzikes popullore shqipetare duke filluar ketu me Sinan Hoxhen Smile
Dana
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga ^AngeL^ Mon Dec 03, 2007 4:51 am

bashkohem me mendimin e Danes, ka shume kengetare qe po i rikthehem dhe sjellin rrima te muzikes popullore, madje dhe kengetar/e te ri sic doli poni duke kenduar ritmet labe tradicionale nje mrekulli,qe u degjonte me shume se sa hip hop e R&B.

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga Reks Mon Dec 03, 2007 10:30 pm

muzika jon e ka kalu kufirin tani kush nuk del me kendu po jan do kokra dhe kan qene si jan me te vertet profesinal dhe kjo eshte nje gje shume e mire per ne. dhe gjith ato si dalin edhe atyre ju urroj sukses dhe ishalla po dalin me te mire se kto te vjetrit. po ne pergjethsi mire e jena me muziken sidomos keto kohet e fundit ka perparu shume per mendimin time.
Reks
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga ^AngeL^ Tue Dec 04, 2007 2:56 am

ka perparu,valle a do ishte nje pershkrim i pershtatur nuk e di................
ka mar super xhiro do thoja une. :DDDDDDDDDDDDDDDD mesojne shpejt shqiptart.

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga Reks Wed Dec 05, 2007 10:46 pm

Kjo eshte e vertet po edhe sa do perparoj sidomos HIP HOP dhe R&B si ne shqipri nuk jan kan pas then shume tani eshte bo me shumic. gje shume e bukur kena me ca me u zbavit lololol!!!!!
Reks
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga ^AngeL^ Tue Feb 19, 2008 10:14 pm

mua do te me pelqente shume sikur kengetaret e rap + R&B te krijonin keng te llojit te tyre perzier me popullore.

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga angel_girl Wed Dec 02, 2009 2:05 am

mua nuk me pelqejne shume HIp_hop as R&B por muzika popullore sidomos neper party lol

https://www.youtube.com/watch?v=y9f_I9DLKps&NR=1
angel_girl
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Muzika jone Empty Re: Muzika jone

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi