Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Si e gjeta?????

Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Si e gjeta?????

Mesazh nga Admin Wed Jun 06, 2007 3:03 am

E kam ndertuar une vete.
Keshtu qe per mua ishte rruga me e shkurter nga te gjithe juve. study
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Re: Si e gjeta?????

Mesazh nga Reks Thu Jun 07, 2007 2:16 am

mua mu desht te kaloj male e kodra deri sa e kam gjet po me ne fund e gjeta normal nga interneti apo nga iliri... Razz
Reks
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Re: Si e gjeta?????

Mesazh nga Dana Thu Jun 07, 2007 4:34 pm

Si maniake kompjuterash qe jam normal nga interneti e kam gjete:p
Dana
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Re: Si e gjeta?????

Mesazh nga ^AngeL^ Mon Dec 03, 2007 4:37 am

ahahahaha ca paskeni vuajtuar ore te shkret, une e gjeta duke bere research kshu pa dashje,kur me doli para infot qe do ket koncert me ponin dhe shpatin, po i fshija syte mire e mire eshte ne londer apo ndoj shtet tjeter. e ja keshtu koncerti u be,,,,,,,neser do ik ne spital se po vdes nga kembet, i wanna scream thats how much they r hurting me. edhe billin e spitalin do ja sjell adminit ta paguaj Very Happy:cheers:

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Hahaha

Mesazh nga Admin Fri Dec 14, 2007 7:16 am

Pershenedte te gjitheve qe keni shkuar ne kete forum.

Dhe vetem dua qe tju them qe kjo eshte se cfare www.mbremjeshqiptare.com ben.

Trregoju edhe te tjereve dhe beju edhe ti pjese e saj ne mbremjet e ardhshme.
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Re: Si e gjeta?????

Mesazh nga STUPCAT LONDER Mon Mar 17, 2008 5:34 pm

jam kan tu peshku edhe pa prit e e ngreha grepin edhe dul www.mbremje shqiptare.com
STUPCAT LONDER
STUPCAT LONDER

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 40
Registration date : 17/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Re: Si e gjeta?????

Mesazh nga angel_girl Wed Dec 02, 2009 1:41 am

mu ne facebook ma cavi Iliri inbox-in e fb loooooooool

Party per girls only

party per Meshkujt only

vjen albani
vjen poni etj etj etj loool
angel_girl
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Si e gjeta????? Empty Re: Si e gjeta?????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi