Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PERSHENDETJE !!!

Shko poshtė

PERSHENDETJE !!! Empty PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga klandestini Sun Oct 07, 2007 11:52 am

PERSHENDETJE TE GJITHVE !!!

klandestini

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 38
Registration date : 07/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERSHENDETJE !!! Empty Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga ^AngeL^ Wed Nov 14, 2007 11:52 pm

pershendetje

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERSHENDETJE !!! Empty Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga Reks Thu Nov 15, 2007 11:14 pm

prsh dhe mire seerdhet ne mbremjeshqiptare.com ja kalofshit sa me bukur!!
Reks
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERSHENDETJE !!! Empty Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga STUPCAT LONDER Mon Mar 17, 2008 5:20 pm

pershendetje per te gjidh antart dhe stafin
me vjen mir qe po bahen kto mramje per rinin shiptare ne londer edhe me vjen mir per webin qe osht hapun vetem ju deshiroj pun te mbar dhe sukses
STUPCAT LONDER
STUPCAT LONDER

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 40
Registration date : 17/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERSHENDETJE !!! Empty Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga angel_girl Wed Dec 02, 2009 1:39 am

prsh edhe nga une Very Happy
angel_girl
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

PERSHENDETJE !!! Empty Re: PERSHENDETJE !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi