Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cilin Kenketare

Shko poshtė

Cilin Kenketare Empty Cilin Kenketare

Mesazh nga Admin Fri Dec 14, 2007 8:57 am

Te nderuar lexues, anetare, vizitore te ketij forumi.

Ju lutemi shume qe te na ndihmoni per kete teme qe te bejme nje zgjedhje sa me te mire te kengetareve. Me qellimin qe te zjellim tek juve kengetaret me te mire dhe me te kerkuarit.
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin Kenketare Empty Re: Cilin Kenketare

Mesazh nga ^AngeL^ Tue Feb 19, 2008 10:14 pm

do te sygjeroja te ftonit ndonje here edhe Rovena Stefa pasi eshte goxha kengetare,dhe ka keng te bukura, + qe kendon mire muzik popullore.

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin Kenketare Empty Re: Cilin Kenketare

Mesazh nga hoyden Thu Jan 08, 2009 7:59 pm


  1. adelina ismaili
  2. arta bajrami
  3. poni

hoyden

Numri i postimeve : 1
Registration date : 08/01/2009

http://www.ontimebuilder.co.uk

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin Kenketare Empty Re: Cilin Kenketare

Mesazh nga shaban cakolli Fri Oct 16, 2009 5:49 pm

Per mua Meda
shaban cakolli
shaban cakolli

Numri i postimeve : 90
Registration date : 16/10/2009

http://faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin Kenketare Empty Re: Cilin Kenketare

Mesazh nga angel_girl Wed Dec 02, 2009 1:36 am

1-Poni
2-Eli Fara
3-Altin Sulku
angel_girl
angel_girl

Numri i postimeve : 16
Registration date : 02/12/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Cilin Kenketare Empty Re: Cilin Kenketare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi