Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trraditat Shqiptare

Shko poshtė

Trraditat Shqiptare Empty Trraditat Shqiptare

Mesazh nga Admin Fri Dec 14, 2007 9:03 am

Cilat jane ato trradita shqiptare qe ja vlejne per tu permendur dhe qe na bejne KRENAR QE JEMI SHQIPTARE.Kurse ne kete te fundit pa permendur krahina apo ndonje vend specifik, cilat jane ato trradita qe me te vertete na i ulin vlerat tona se kush jemi ne te vertete dhe si mund qe te ti minimalizojme ato per te na e rritur imazhin e vertete te Shqiptarit.
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Trraditat Shqiptare Empty Re: Trraditat Shqiptare

Mesazh nga ^AngeL^ Tue Feb 19, 2008 10:24 pm

te gjitha traditat shqiptare ja vlen per tu mbajtur, Traditat tona na vecojne dhe na japin emrin Shqiptar ose si ka qene me pare Ilire [iliria] se nuk e kam me ty o ilir Very Happy.

une mendoj qe ja vlen ti mbajme ato qe kemi,dhe kemi pasur.
besnikerine,bujarine,rrespektin,sedren,trimerine,te gjitha.

Iliret shqiptar kan luftuar per shqiperine dhe traditat e saj qe ka pasur,pamvarsisht qe ne shume rrethana kan ndryshuar disa,por ka plot shqiptar qe e dine historine e vertet dhe jane krenar. si ka qene shqiperia dikur,nen sjepin e turkut e grekut,e tani eshte e lire, me kismet do ta bashkojme serisht shqiperine e madhe te behemi komb sovran sic kemi qene me par...dmth te paret,se une skam pas lind akoma Very Happy

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi