Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndihme

Shko poshtė

Ndihme Empty Ndihme

Mesazh nga Admin Fri Dec 14, 2007 9:05 am

Ndihme. Ndihme per ta bere kete forum me interesant dhe me te pasur me shume tema shoqerore, tema argetuese, tema socjale, tema dashurie, tema kulturore, dhe me shume e shume lloj lloj temash te tjera edhe me te rendesishme.
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi