Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Shko poshtė

Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare Empty Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga Admin Fri Dec 14, 2007 9:07 am

Shpat Kasapi Live dhe per here te pare ne londer me rastin e festes se Flamurit.Ti ishe ate mbremje?Cilat jane pershtypjet e tua per kete mbremje?
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare Empty Re: Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga ^AngeL^ Sun Dec 23, 2007 12:30 am

party ka qene cool gjithashtu edhe ambjenti,muzika dhe te gjitha,
urime

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 36
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare Empty Re: Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga Reks Thu Dec 27, 2007 2:09 am

NO COMMENTS!! e papar si gjithmon niceeeeeee oneeeeeee!!
Reks
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare Empty Re: Shpat Kasapi Ne Londer per here te pare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi