Dhuna neper stadiume

Shko poshtė

Dhuna neper stadiume

Mesazh nga Admin prej Tue May 22, 2007 12:37 am

Cfare mendoni per dhunen ne per stadiumet e futbollit?
Cfare mendoni qe i ben tifozet te fillojne ngaterresen ( dhunen)
Perse??!!
Dhe cfare ndikimi ka kjo per rinine?
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi