Pushimet Verore...?

Shko poshtė

Pushimet Verore...?

Mesazh nga Reks prej Wed Jun 13, 2007 1:07 am

Ku do kishit qejf ti kaloni pushimet verore si vjet, dhe ku do ti kaloni....?
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga Dana prej Wed Jun 13, 2007 2:45 pm

Une kisha ndermend qe ti kaloja pushimet verore ne Shqiperi por nuk me dolen planet ashtu sic i kisha parashikuar.Keshtuqe u pa puna do i kaloj ketu ne London City Razz
avatar
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga Reks prej Thu Jun 14, 2007 1:45 am

sa keq moj Dana. po mos u merzit se ke shok plot si nuk u jan realizuar planet (si puna ime). edhe une do ti kaloj ktu ne London kshtu qe sje vetem si do ti kalojsh ne UK lol.......
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga Dana prej Fri Jun 15, 2007 2:44 am

Neper party gjithe kohes edhe ishalla na merr koha per plazh cheers
avatar
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga Reks prej Sat Jun 16, 2007 2:05 am

fiks ashtu ku ka me mire Party dhe Plazh qejf o qejfffffff!! lol
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga eDi_@ prej Thu Jun 21, 2007 2:43 am

hmmmmm......
sa per pushimet, si te gjith edhe une

kisha deshir qe ti kaloja ne shqiperi por nejse

por dhe juve mos u mersitni se dhe une ketu do jem per kete vere:pirat:


pershendetjet e mija
avatar
eDi_@

Male
Numri i postimeve : 5
Age : 30
Localisation : West London
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga Klee prej Thu Aug 23, 2007 8:38 pm

Vetem dua te them alo nga Shqiperia:) ...

Durresi eshte 43 degrees dhe jam shume nxhete...Neutral ...dhe AKOMA s'jam e nxire ne diell...ncncnc. Vetem duhet Sleep pastaj Wink Ne puna ne ''jetimora" (?) eshte mire edhe Smile

Brasil eshte fantastik por tani une flas portugues me mire se shqip (nuk e veshtire, une di Razz hahaha)

Tani une duhet kthej ne Angli dhe shi i saj, por eshte okj...sepse valle eshte ne Londer gjithashtu cheers

Klee

Female
Numri i postimeve : 4
Localisation : London
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga ^AngeL^ prej Mon Dec 03, 2007 4:45 am

kete vere qe te vij me 2008 ne shqiperi dhe nuk e lun topi Very Happy
per ne shqiperi i kam planet ku i dihet ja fus dhe ndoj jave ne turqi Smile

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 34
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pushimet Verore...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi