Organizimet tona

Shko poshtė

Organizimet tona

Mesazh nga webmaster prej Fri May 18, 2007 3:18 am

Mbremjeshqiptare.com organizon mbremje shqiptare ne londer dhe ne te gjith angline.
per te pare me se miri te gjitha mbremjet qe neve kemi organizuar juve mund qe te vizitoni faqen tone ne www.mbremjeshqiptare.com
Kodi:
avatar
webmaster
Admin

Numri i postimeve : 5
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Organizimet tona

Mesazh nga Dana prej Tue Jun 05, 2007 7:16 pm

Kam qene disa here ne mbremjet e organizuara nga ju dhe me ka pelqeyer shume.Nuk me mbetet gje tjeter vetem t'ju uroj sa me shume suksese ne te ardhmen dhe mezi po pres per organizimet e ardhshme.
avatar
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Organizimet tona

Mesazh nga Reks prej Wed Jun 06, 2007 2:53 am

kam qene ne cdo party dhe te gjitha kan qene fantastike kshtu qe presim per te tjera dhe jam i bindur se ashtu do jen (FANTASTIKE).
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Organizimet tona

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi