Viset shqiptare

Shko poshtė

Diskutime shoqerore

Mesazh nga Admin prej Sat May 19, 2007 3:40 pm

Probleme sociale te shoqerise, diskutime mbi fenomene te tilla si rracizmi, varferia, diskriminimi dhe te gjitha ato fenomene qe na ndodhin gjate rendit te dites. Kane nje shumellojshmeri problemesh te cilat ketu kane vendin e lire per tu disktuar.
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Viset shqiptare

Mesazh nga Admin prej Sat May 19, 2007 3:42 pm

Ideja e kėtij forumi ėshtė qė tė marrin pjesė tė gjithė shqiptarėt e kosovės,maqedonisė,malit tė zi dhe ēamėrisė. Kėtu mund tė flisni pėr cdo gjė qė ka tė bėjė me jetėn e tyre nė kėto vise.
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi