Mbremje shqiptare

Shko poshtė

Mbremje shqiptare

Mesazh nga webmaster prej Fri May 18, 2007 3:07 am

Mbremjet tona
avatar
webmaster
Admin

Numri i postimeve : 5
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbremje shqiptare

Mesazh nga Reks prej Sun May 27, 2007 12:05 am

fantastike cheers
avatar
Reks
Anetar i Nderuar
Anetar i Nderuar

Male
Numri i postimeve : 28
Localisation : West London
Registration date : 23/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbremje shqiptare

Mesazh nga Dana prej Tue Jun 05, 2007 7:18 pm

Shume bukur.
S'ka me mire!!!
avatar
Dana
Anetar i ri
Anetar i ri

Female
Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbremje shqiptare

Mesazh nga ^AngeL^ prej Mon Dec 03, 2007 4:47 am

me daten 30 Nentor qe isha une, dhe ishte hera e pare qe kam frekuentuar party't e organizuara nga www.mbremjueshqiptare.com ka qene fantastike, si ambienti ,muzika,dhe te gjitha.

Urime ne organizime te metejshme.

^AngeL^

Female
Numri i postimeve : 18
Age : 34
Localisation : n'shpi
Emploi : me socjal, jok i work
Loisirs : no kapishi me long mishi
Registration date : 14/11/2007

Shiko profilin e anėtarit http://www.mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Mbremje shqiptare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi