Mbremje Shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rregjistrimi

Shko poshtė

Rregjistrimi Empty Rregjistrimi

Mesazh nga Admin Fri Dec 14, 2007 8:52 am

Per te patur mundesi qe te pergjigjeni te gjithave temave apo edhe per te patur mundesi qe te hapni edhe juve tema te reja sipas deshires tuaj, juve ju duhet qe te rregjistroheni.

Procedura eshte shume e thjeshte dhe e shpejte. Vetem ju duhet qe te keni nje email aktiv dhe me ate email mund qe te beni rregjistrimin. Mbasi qe te keni bere kete juve ju dehet qe te kontrolloni ate email qe porsa rregjistruat dhe te kontrolloni JUNK MAIL dhe aty juve dehet qe te beni aktivizhim.
Mbas kesazj procedure te thjeshte dhe te shpejte juve jeni gati per te shfrytezuar te gjitha te drejta ne kete forum.

Ju faleminderit per kohen dhe shpresoj qe te kaloni nje kohe te rehatshme ne kete forum.

Me rrespekt stafi:
www.mbremjeshqiptare.com
Admin
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 39
Registration date : 18/05/2007

http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi