Filmat Shqiptare ( ose te huaj )

Shko poshtė

Filmat Shqiptare ( ose te huaj )

Mesazh nga Admin prej Fri Dec 14, 2007 9:02 am

Cilat jane filmat shqiptare te te gjitha koherave qe juve preferoni me shume dhe qe kane ngelur ne kujtesen tuaj?Po nga filmat e kinematografise boterrore cile eshte ai qe ju pelqeni me shume?Ndoshta nje teme pa interes, por ajo qe me detyroi qe t ehapja kete teme eshte qe te shoh se sa shume i kujtoni filmat shqiptare.
avatar
Admin

Male
Numri i postimeve : 41
Age : 37
Registration date : 18/05/2007

Shiko profilin e anėtarit http://mbremjeshqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi